Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: History
bg: История

en: <none>
bg: <не>
