Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: History
bn: ইতিহাস

en: <none>
bn: <একটিও নয়>
