Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: <none>
bo: <མེད་པ>
