Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Description field
el: Πεδίο περιγραφής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: History
el: Ιστορικό

en: <none>
el: <κανένα>

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου
