Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Description field
eu: Deskribapena eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: History
eu: Historia

en: Title field
eu: Izenburu eremua
