Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Description field
gl: Campo descripción

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: History
gl: Historial

en: Title field
gl: Campo de título
