Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Description field
gu: વર્ણન ક્ષેત્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત
