Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Description field
he: שדה תאור

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: History
he: היסטוריה

en: <none>
he: <ללא>

en: Title field
he: שדה כותרת
