Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Description field
it: Campo descrizione

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: History
it: Cronologia

en: <none>
it: -nessuno-

en: Title field
it: Titolo del campo
