Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: <none>
km: <គ្មាន>
