Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ
