Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: History
ku: مێژوو

en: <none>
ku: <هیچ>
