Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: History
nl: Historie

en: <none>
nl: -geen-

en: Delay
nl: Vertraging

en: Title field
nl: Titelveld
