Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Description field
sk: Popis

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: History
sk: História

en: <none>
sk: <žiadne>
