Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: History
sl: Zgodovina

en: <none>
sl: <brez>
