Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Description field
ta: விளக்கம் துறை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: History
ta: வரலாறு

en: <none>
ta: <இல்லை>
