Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Description field
vi: Trường ghi chú

en: Default
vi: Mặc định

en: History
vi: Lịch sử

en: <none>
vi: <không>
