Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Description field
ca: Camp descripció

en: Default
ca: Per defecte

en: History
ca: Història

en: <none>
ca: Cap

en: Delay
ca: Retard

en: Title field
ca: Camp títol
