Views Galleriffic (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Views
oc: Vistas

en: History
oc: Istoric

en: <none>
oc: --pas cap--
