Views Galleriffic (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Description field
te: వివరణ ఖాళీ

en: History
te: చరితం

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>
