Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Pages
ar: الصفحات

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Depth
ar: العمق

en: none
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Views
ar: الرؤى

en: Path
ar: المسار

en: Region
ar: المنطقة

en: Theme
ar: حلة

en: Active
ar: نشط

en: Block
ar: الصندوق

en: Module
ar: الوحدة

en: Throttle
ar: الصمام

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: No name
ar: لا يوجد اسم
