Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Description
bn: বিবরণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Block
bn: ব্লক

en: Module
bn: মডিউল
