Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Path
gu: પાથ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Active
gu: સક્રિય

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ
