Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Pages
kk: Беттер

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: edit
kk: түзету

en: Path
kk: Жол

en: Region
kk: Аумақ

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Throttle
kk: Тротл

en: Permissions
kk: Құқықтары
