Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: none
km: គ្មាន

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Region
km: តំបន់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Throttle
km: បិទ/​បើក​

en: Permissions
km: សិទ្ធិ
