Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: edit
mn: засварлах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Path
mn: Зам

en: Region
mn: Бүс

en: Theme
mn: Загвар

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Throttle
mn: Цорго
