Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
