Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
