Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Views
ps: ليدنې

en: Path
ps: يونلور

en: Region
ps: سيمه

en: Theme
ps: ویینه

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Cache
ps: پټياد

en: Permissions
ps: اجازې

en: Plugins
ps: لګونونه

en: No name
ps: نوم نشته
