Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Theme
sr: Тема

en: Block
sr: Блок

en: Cache
sr: Кеш
