Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Depth
ta: ஆழம்

en: none
ta: இல்லை

en: edit
ta: மாற்று

en: (none)
ta: (ஏதுமில்லை)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Region
ta: பகுதி

en: Theme
ta: தீம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Block
ta: பெட்டி

en: Module
ta: கூடகம்

en: Throttle
ta: த்ரோட்டில்

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: No name
ta: பெயரில்லை
