Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Pages
ur: صفحات

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Depth
ur: گہرائی

en: none
ur: کوئی نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Views
ur: ویوز

en: Path
ur: پاتھ

en: Region
ur: علاقہ

en: Active
ur: فعال

en: Block
ur: بلاک

en: Throttle
ur: تھروٹل
