Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: edit
ast: editar

en: Path
ast: Camín

en: Region
ast: Rexón

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Permissions
ast: Permisos
