Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: none
bo: མེད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: No name
bo: མིང་མེད

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: Set the breadcrumb for the term parents
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་གོང་རིམ་ལ་ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག་སྒྲིག་པ

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག་གི་གནས་ནང་དུ་གོང་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་ཡོངས་ཚུད་ངེས་པ་དང་། ཐ་སྙད་དེ་དག་མཐོང་རིས་འདི་དང་སྦྲེལ་ཡོད། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུ་ལ། དེ་ནི་ཐ་སྙད་གཅིག་ཁོ་ན་འབྱོར་བའི་སྐབས་སུ་ནུས་པ་ཡོད་ངེས།

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ན། ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག་གནས་ནང་གི་སྦྲེལ་ཐག་དག་ཚད་ལྡན་གྱི་drupal ཐབས་ལམ་སྤྱད་ནས་གསར་འཛུགས་བྱེད་པ་ལས་རང་བཟོའི་མཐོང་རིས་ཀྱི་ཐབས་ཤེས་སྤྱོད་མི་སྲིད། གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་རིགས་དབྱེ་ལྟ་བའི་མ་དཔེ་ལ་བརྟེན་ནས་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་གི་སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པར་སྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་དགོས་ན་ཧ་ཅང་གོ་ཆོད་པོ་ཡོད།
