Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Depth
el: Βάθος

en: none
el: κανένα

en: edit
el: επεξεργασία

en: (none)
el: (κανένα)

en: Path
el: Διαδρομή

en: Region
el: Περιοχή

en: Theme
el: Θέμα

en: Active
el: Ενεργό

en: Block
el: Μπλοκ

en: Module
el: Μονάδα

en: Throttle
el: Απόπνιξη

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Permissions
el: Άδειες

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: No name
el: Χωρίς όνομα

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας
