Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: توضیحات

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Depth
fa: عمق

en: none
fa: هیچ

en: edit
fa: ویرایش

en: (none)
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Path
fa: مسیر

en: Region
fa: ناحیه

en: Theme
fa: پوسته

en: Active
fa: فعال

en: Block
fa: بلوک

en: Module
fa: ماژول

en: Throttle
fa: بازدارنده

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Block ID
fa: شناسه بلوک

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: No name
fa: بدون نام

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش
