Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Depth
hr: Dubina

en: none
hr: ništa

en: edit
hr: uredi

en: (none)
hr: (nijedan)

en: Path
hr: Putanja

en: Region
hr: Regija

en: Theme
hr: Tema

en: Active
hr: Aktivno

en: Block
hr: Blok

en: Module
hr: Modul

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Plugins
hr: Dodatak

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu
