Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Depth
hy: Խորություն

en: none
hy: ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Cache
hy: Քեշ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
