Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Path
ka: გზა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Module
ka: მოდული

en: Cache
ka: ქეში

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Plugins
ka: ჩანართები
