Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: edit
lt: redaguoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Theme
lt: Tema

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Module
lt: Modulis

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Cache
lt: Podėlis

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda
