Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Pages
mr: पाने

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Depth
mr: खोल

en: none
mr: काहीच नाही

en: edit
mr: संपादन

en: (none)
mr: ( काहीच नाही )

en: Views
mr: याद्या

en: Path
mr: रस्ता

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Active
mr: सक्रिय

en: Block
mr: भाग
