Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Pages
nl: Pagina's

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: edit
nl: bewerken

en: (none)
nl: (geen)

en: Views
nl: Overzichten

en: Path
nl: Pad

en: Region
nl: Gebied

en: Theme
nl: Thema

en: Active
nl: Actief

en: Block
nl: Blok

en: Throttle
nl: Afknijpen (Throttle)

en: PHP code
nl: PHP-code

en: Block ID
nl: Blok-ID

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: No name
nl: Geen naam

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Set the breadcrumb for the term parents
nl: Het broodkruimelpad voor de bovenliggende term instellen

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
nl: Wanneer gesecteerd zal het broodkruimelpad alle bovenliggende termen bevatten, elk met een link naar deze view. Merk op dat dit alleen werkt als maar eén term is ontvangen.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gemarkeerd zijn met termen in de hiërarchie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gemarkeerd zijn met 'appel' en 'fruit'. Wanneer het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gemarkeerd met 'fruit' als de diepte -1 is (of lager).

en: Allow multiple terms per argument
nl: Meerdere termen per argument toestaan

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
nl: Gebruik Drupal's taxonomieterm pad om broodkruimel-links te maken

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
nl: Wanneer geselecteerd, zullen de links in het broodkruimelpad gemaakt worden door gebruik te maken van de standaard Drupalmethode in plaats van de door gebruiker aangemaakte weergavemethode. Dit is handig als u gebruik maakt van modules zoals Taxonomy Redirects om uw taxonomieterm links aan te passen.
