Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Description
os: Афыст

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Path
os: Фæндаг
