Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: edit
sq: ndrysho

en: Path
sq: Pozicioni

en: Region
sq: Sektori

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Throttle
sq: Valvola

en: Permissions
sq: Të drejta
