Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: none
ta: இல்லை

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Path
ta: பா​தை

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Block
ta: கட்டம்
