Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Depth
tr: Derinlik

en: none
tr: hiçbiri

en: edit
tr: düzenle

en: (none)
tr: (hiçbiri)

en: Views
tr: Görünümler

en: Path
tr: Yol

en: Region
tr: Bölge

en: Theme
tr: Tema

en: Active
tr: Etkin

en: Block
tr: Blok

en: Module
tr: Modül

en: Throttle
tr: Kısıtlama

en: Cache
tr: Önbellek

en: PHP code
tr: PHP kodu

en: Block ID
tr: Blok kimliği

en: Permissions
tr: İzinler

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: No name
tr: İsimsiz

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle

en: exposed
tr: açıkça

en: Set the breadcrumb for the term parents
tr: Üst terim için breadcrumb ayarla

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
tr: Seçilirse, içerik haritası izi, her biri bu görünüme bağlanan tüm üst terimleri içerecektir. Bunun yalnızca bir terim alındığında işe yarayacağını unutmayın.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
tr: Derinlik, hiyerarşide terimlerle etiketlenmiş düğümleri eşleştirir. Örneğin, derinliği 1 (ya da daha yüksek) olan "meyve" teriminiz ve "elma" alt teriminiz varsa, "meyve" terimi için süzgeç uygulandığında, "meyve" teriminin yanı sıra "elma" terimiyle de etiketlenmiş düğümler getirilir. Negatif olması durumunda tersi geçerlidir; derinlik -1 (ya da daha düşük) olursa, "elma" araması yapıldığında, "meyve" ile etiketlenmiş düğümler de getirilir.

en: Allow multiple terms per argument
tr: Değişken için birden çok terime izin ver
