Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Pages
uk: Сторінки

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Depth
uk: Глибина

en: none
uk: немає

en: edit
uk: редагувати

en: (none)
uk: (немає)

en: Views
uk: Види

en: Path
uk: Шлях

en: Region
uk: Область

en: Theme
uk: Тема

en: Active
uk: Активно

en: Block
uk: Блок

en: Module
uk: Модуль

en: Delta
uk: Дельта

en: Throttle
uk: Обмежувач

en: Cache
uk: Кеш

en: PHP code
uk: Код PHP

en: Block ID
uk: ID блоку

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: No name
uk: Без імені

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: exposed
uk: розкритий

en: Set the breadcrumb for the term parents
uk: Встановити рядок навіґації для батьків терміна

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
uk: Якщо позначено, рядок навіґації міститиме усі батьківські терміни, кожен з яких посилається на цей вид. Зверніть увагу, що це спрацьовує тільки якщо було отримано лише один термін.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
uk: Глибина буде відповідати матеріалам, теґованим термінами в ієрархії. Наприклад, якщо у вас є термін "фрукт" і дочірній термін "яблуко" глибиною 1 (або більше), тоді з фільтрація за терміном "фрукт" будуть отримані матеріали, що теґовані терміном "яблуко", так само як і терміном "фрукт". Якщо від'ємне, то все навпаки: пошук за терміном "яблуко", якщо глибина дорівнює -1 (або менше), також зачепить і матеріали з теґом "фрукт".

en: Allow multiple terms per argument
uk: Дозволити багато термінів на аргумент

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this argument.
uk: Якщо позначено, користувачі можуть вводити у форму кілька аргументів у вигляді 1+2+3. Залежно від кількості необхідних для цього операторів JOIN, оператор AND в цьому фільтрі буде трактуватися як OR.

en: The ID of the block.
uk: Ідентифікатор блоку.

en: The block title.
uk: Заголовок блоку.

en: Provide a simple link to edit the block.
uk: Пряме посилання на редагування блоку.

en: The block description.
uk: Опис блоку.

en: Show always
uk: Показувати завжди

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
uk: Використовувати термін таксономії Друпал для створенння посилань в рядку навіґації

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
uk: Якщо позначено, посилання в рядку навіґації будуть створюватися за допомогою стандартного друпалівського методу замість власного методу модуля Види. Це стане в нагоді, якщо для зміни терміна таксономії використовуються модулі на кшталт Taxonomy redirect.

en: Composite
uk: Композитний
