Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: edit
et: muuda

en: Views
et: Vaated

en: Path
et: Tee

en: Region
et: Regioon

en: Theme
et: Teema

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Module
et: Moodul

en: Throttle
et: Ventiil

en: Cache
et: Vahemälu

en: PHP code
et: PHP kood

en: Permissions
et: Õigused

en: Plugins
et: Pluginad

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Edit link
et: Muutmise link

en: exposed
et: nähtavaks muudetud
