Views Hacks (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Pages
is: Síður

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Depth
is: Dýpt

en: none
is: engin

en: edit
is: breyta

en: (none)
is: (ekkert)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Path
is: Slóð

en: Region
is: Svæði

en: Theme
is: Þema

en: Active
is: Virkt

en: Block
is: Blokk

en: Module
is: Eining

en: Throttle
is: Álagsstýring

en: Cache
is: Flýtiminni

en: Permissions
is: Réttindi

en: No name
is: Ekkert nafn

en: Edit link
is: Breyta tengli
