Views Hacks (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Pages
te: పేజీలు

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Depth
te: లోతు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: edit
te: మార్చు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Permissions
te: అనుమతులు
